Strona: Dział Współpracy Międzynarodowej / Strona: 72

21 Lip

Sukces Działu Współpracy Międzynarodowej

21-07-2017 r.
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zatwierdziła do realizacji wniosek z akcji 1 „Mobilność studentów i pracowników uczelni – współpraca z krajami partnerskimi”
11 Lip

Rewizyta naukowców z PRz w Ouro Preto, Brazylia

11-07-2017 r.
W dniach 26-30 czerwca br. pracownicy Wydziału Chemicznego PRz dr Joanna Nizioł i dr hab. inż Tomasz Ruman, prof.PRz w ramach Programu Erasmus+ złożyli wizytę w Brazylii na Uniwersytecie Federalnym

04 Lip

Egzamin kwalifikujący do pracy w ONZ w ramach programu Young Professionals...

04-07-2017 r.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, że Sekretariat Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP)
19 Cze

Pracownicy Wydziału Chemicznego w Brazylii

19-06-2017 r.
W ramach Programu Erasmus + KA107 przyjmowaliśmy w Politechnice pracowników z Ouro Preto w Brazylii. Nadszedł czas na rewizytę.

14 Cze

Pożegnanie studentów z programu ERASMUS+

14-06-2017 r.
Studenci przebywający w ramach Programu Erasmus + zakończyli semestr studiów na naszej uczelni.
17 Maj

Wizyta prof. Marco di Ludovico (University of Naples Federico II)

17-05-2017 r.
W dniu 17 maja 2017 r. odbył się wykład prof. Marco di Ludovico (University of Naples Federico II) zatytułowany: Composites for structural strengthening of existing constructions: basis of design and

12 Maj

Wizyta delegacji z Uniwersytetu Oradejskiego

12-05-2017 r.
Od 9 do 12 maja br. na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury w ramach programu Erasmus+ przebywają pracownicy Uniwersytetu Oradejskiego
12 Maj

Wizyta naukowców z Ukrainy

12-05-2017 r.
Od 8 do 12 maja br. na naszej uczelni przebywały profesor Oksana Vovk oraz profesor Hanna Saryboha z Narodowego Technicznego Uniwersytetu Politechniki Kijowskiej.

Archiwum wiadomości