Strona: Studia w Niemczech / Dział Współpracy Międzynarodowej

Studia w Niemczech

2017-03-10
, red.  ep

Studentów kierunku informatyka, specjalność inżynieria systemów informatycznych, zapraszamy w semestrze zimowym 2017/2018 na jednosemestralne studia w Niemczech.

Studia odbędą się na uczelni partnerskiej Fachhochschule Sudwestfalen w Hagen.

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim lub niemieckim.

Informacje o wyjeździe można uzyskać w Dziekanacie WEiI lub w sekretariacie SJO PRz.

W bieżącym semestrze istnieje możliwość zorganizowania intensywnego kursu języka niemieckiego przygotowującego do wyjazdu.

Zapisy: do 10 kwietnia 2017 r. w Studium Języków Obcych Politechniki Rzeszowskiej, budynek J, ul. Podkarpacka 1, pokój 112, tel. 178651304, e-mail: blankar@prz.edu.pl

Powrót do archiwum aktualności