Strona: Wsparcie dla studentów otrzymujących stypendium socjalne na PRz / Dział Współpracy Międzynarodowej

Wsparcie dla studentów otrzymujących stypendium socjalne na PRz

Studenci ze stypendium socjalnym

Studenci otrzymujący stypendium socjalne w celu zakwalifikowania się do programu PO WER muszą składając podanie na wyjazd uzupełnić część dotyczącą potwierdzenia przyznanego stypendium socjalnego w roku akademickim, w którym aplikują o wyjazd. Informacja musi być poświadczona przez  Biuro Pomocy Materialnej dla Studentów.

Otrzymanie „dodatku socjalnego” jest gwarantowane od początku trwania wyjazdu stypendialnego do końca okresu finansowania, ustalonego w umowie na wyjazd pomiędzy uczelnią i studentem.