Strona: BIP pt. “Do you accept the challenge? International development cooperation in the European framework. / Dział Współpracy Międzynarodowej

2024-03-13
, red.  Joanna Ruszel

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu odbywającym się  w ramach projektu Projekt Blended Intensive Program (BIP) pt. “Do you accept the challenge? International development cooperation in the European framework: an interdisciplinary approach”.

Szkolenie przeznaczone jest dla studentów wszystkich wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.

Czas trwania szkolenia wynosi kilka tygodni, część szkolenia jest on-line w terminie od 3 kwietnia do 17 maja 2024 r. a od 15 do 19 kwietnia 2024 r. jest to szkolenie stacjonarne w Universidad de León, Hiszpania.

Zakwalifikowany uczestnik szkolenia otrzymuje ze środków projektu Erasmus+ diety pobytowe w wysokości 70 EUR dziennie czyli 490 łącznie.

Wymagane dokumenty

Podanie wg. wzoru, adresowane do prof. Grzegorza Ostasza - prorektora ds. studenckich,

złożone do Działu Współpracy Międzynarodowej, bud. V, pokój 212, musi zawierać:

• zgodę dziekana macierzystego wydziału,
  • poświadczoną przez dziekanat informację o braku niedopuszczalnych regulaminem studiów zaległości oraz średnią ważoną ocen z semestru poprzedzającego rekrutację na BIP,
  • uzasadnienie chęci uczestnictwa w szkoleniu.

Termin składania dokumentów do: 18.03.2024 r.