Strona: IX Konferencja Naukowa “Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”. / Dział Współpracy Międzynarodowej

2024-03-25

W dniach 9-10 września 2024 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się IX Konferencja Naukowa “Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”. To jedno z najważniejszych w kraju spotkań branży energetycznej, miejsce prezentacji koncepcji, a także dyskusji naukowych i eksperckich.

Celem wydarzenia jest wniesienie wkładu w dyskusję naukową i ekspercką dotyczącą polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii. Wierzymy, że utworzenie płaszczyzny dla przeprowadzenia dyskusji z udziałem naukowców, ekspertów, przedstawicieli administracji publicznej, spółek energetycznych, organizacji pozarządowych oraz dziennikarzy gospodarczych i studentów, przyczynia się do rozwoju dorobku naukowego w tym obszarze wiedzy.

Członkowie Zespołu Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza zapraszają do udziału w sesji posterów naukowych stanowiącą integralną część Konferencji.

Ideą sesji posterowej jest przedstawienie w formie graficznej (tj. plakatu naukowego) najważniejszych tez, wniosków, wyników badań lub analiz dotyczących zagadnienia rozpatrywanego przez autora pracy.

Istotną częścią tego wydarzenia jest Konkurs na Najlepszy Poster Naukowy IX Konferencji „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju" w którym nagrodą za zajęcia I miejsca jest 1500 złotych oraz bezpłatny udział w Konferencji.

Uczestnictwo w sesji posterowej umożliwia zdobycie cennych punktów do Stypendium Rektora!

Udział czynny w sesji posterowej jest bezpłatny, a tegoroczna jej edycja odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie oraz online).

Termin zgłoszeń: do 22.05.2024 r., godz. 23:59

Adres zgłoszeń: postery@instytutpe.pl

Warunki uczestnictwa:

1. Status studenta, doktoranta, pracownika naukowego (samodzielni pracownicy naukowi mogą być opiekunami naukowymi zespołu).
  2. Przesłanie posteru w formacie PDF (do 10 MB), opisu celu badawczego i wniosków (do 1 strony A4), oraz podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na wykorzystanie materiałów i danych osobowych (Zał. nr 1).

Szczegóły -> www.instytutpe.pl/konferencja2024/sesja-posterowa

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu: