Strona: Communicative Chinese Online Program / Dział Współpracy Międzynarodowej

Communicative Chinese Online Program

2021-01-26

Kurs języka chińskiego online na poziomie podstawowym to kolejna propozycja Huazhong University of Science and Technology w Wuhan dla studentów Politechniki Rzeszowskiej.  W pierwszej edycji kursu, która rozpoczęła się w styczniu br. bierze udział 11 studentów naszej uczelni.

Kurs języka chińskiego pn. Communicative Chinese Online Program jest dostępny na platformie edukacyjnej „Discover at HUST”.

W ramach kursu przygotowano 32 lekcje poświęcone 16 różnym tematom (lista w załączniku). Po ukończeniu kursu student będzie potrafił wykorzystać podstawowe umiejętności komunikacyjne języka chińskiego w swoim codziennym życiu. Czas trwania kursu to maksymalnie 2 miesiące.

O kolejnych edycjach kursu będziemy informować na bieżąco.